Znacie ten obrazek? Przez lata się pod nim podpisywałem, ale od kilku lat, a dokładniej mówiąc to od roku 2013 zmieniłem nieco front i rzekłbym raczej: zimo, NAPIE….! Wszystko za sprawą chyba jedynego takiego eventu w naszym pięknym kraju, mianowicie WYSOKOOKTANOWYCH zawodów skuterów śnieżnych SkuterCross rozgrywanych w Złatnej w Beskidzie Żywieckim! Niestety impreza mimo mega lokalizacji nie ma lekko i w efekcie na 4 lata bilans jest następujący: 2 udane eventy, 2 odwołane eventy. W roku 2017 SkuterCross jednak z niesłabnącym zapałem – powraca (!), a ja mam przyjemność poinformować, że HIoktanowy.com (a jakże inaczej) obejmuje nad imprezą patronat medialny! A więc zimo napie.. żeby się działo!

plakat_skutercross_2017_hioktanowy_patron_medialny.jpg

Zima w końcu dała o sobie znać! I bardzo dobrze, bo po pierwsze pirmo zaliczyłem już kilka stoków. Po drugie primo zapowiedziane testy YETI będą miały szansę się odbyć no i po trzecie primo – powraca SkuterCross, czyli najbardziej WYSOKOOKTANOWA impreza o tej porze roku w Polsce! Jedyny minus zimy, to fakt, że gumy GoldenTyre wciąż czekają na testy… No ale! Do startu zawodów dojdzie 11 lutego w zlokalizowanej niespełna 30 km od Żywca miejscowości Złatna. Jak warto dodać, będzie to piąta w historii próba organizacji zawodów i oby trzecia… udana!

Specjalnie przygotowana pętla o długości 3 km, zróżnicowanym nachyleniu i poziomie trudności, przysporzy o szybsze bicie serca niejednego entuzjastę białego szaleństwa. Niezapomniane wrażenia i skok adrenaliny gwarantowany! Zapraszamy każdego kto nie boi się wyzwań, kto chce skonfrontować swoje umiejętności z innymi zawodnikami i sprawdzić swoje możliwości! – skutercross.com.pl

skutercross-2015-zlatna-013-www-hioktanowy-com

Jeśli więc w Twoim garażu obok enduraka stoją dwie płozy, gąsienica i silnik, to bookuj termin i 11 lutego widzimy się w Złatnej. Już teraz liczę na dużo huku i dobre foty!

skutercross-2015-zlatna-023-www-hioktanowy-com

Więcej szczegółowych informacji dotyczących samych zawodów, w tym regulamin, kartę zawodnika, dane kontaktowe do organizatora, info o bazie noclegowej znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy skutercross.com.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 lutego.

skutercross-2015-zlatna-028-www-hioktanowy-com

Jeśli natomiast macie jeszcze kilka wolnych minut i chcecie je poświęcić na spacer po moim blogu, to koniecznie kliknijcie w poniższe foto i poznajcie lepiej historię eventu oraz zobaczcie foty z edycji 2015!

skutercross-2015-zlatna-015-www-hioktanowy-com


HI

Reklama