Husqvarna i Rockstar Energy Drink po minionym sezonie mają powody do dumy i nic dziwnego, że świętują swoje owocne partnerstwo! W jaki sposób? Nie tylko napawając się widokiem zdobytych przez swoich riderów trofeów, ale także poprzez wypuszczenie teamowej kolekcji ubrań, które właśnie trafiają do autoryzowanych dealerów Husqvarna!

Screenshot_2015-10-16-18-23-58

Kolekcja ROCKSTAR FLASH 2015 obejmuje zespołowy polar z kapturem, czapkę i koszulkę. Wszystkie elementy kolekcji dostępne są oczywiście w jedynych, słusznych (patrząc okiem Huski i Rockstara), zespołowych barwach. A są nimi zółć, biel i czerń. Kolekcja sygnowana jest rzecz jasna dodatkowo firmowymi logotypami.

POLAR/SOFT-SHELL
Funkcjonalny polar na zamek z kapturem. Polar został wyścielony materiałem soft-shell, chroniącym przed wiatrem i wilgocią. Posiada loga Husqvarna Motorcycles i Rockstar Energy Drink na lewej piersi i na plecach. Polar posiada również logo Huski i Rockar na rękawach.

KOSZULKA
Wysokiej jakości, bawełniania koszulka z nadrukiem wykonanym w technologii sitodruku. Koszulka posiada loga Husqvarna Motorcycles i emblemat Rockstar Energy Drink na rękawach.

CZAPKA
Kozacki, fabryczny snapback (regulacja z tyłu czapki) wykonany dla Husqvarny przez New Era. Posiada loga Huski i jej strategicznego partnera w motorsporcie – Rockstara.

3RS1658200_FACTORY_SNAPBACK_HAT

Kolekcji szukajcie u autoryzowanych dealerów Husqvarny w:

  • Elblągu
  • Toruniu
  • Poznaniu
  • Warszawie
  • Myślenicach

Szczegółowe dane adresowe każdego z w/w dealerów znajdziecie tutaj.

Reklama