Kurde, jak wiecie od kilku dni (a może już nawet kilkunastu) śpię pod jednym dachem z oponami GoldenTyre od GoldenTyre Polska, które czekają na wrzutkę do Katie M. Niestety zima tak się rozpędziła, że konkretnie zasypała moją małą Rumunię i jestem w d… domu, a nie w terenie testując opony. No cóż, choć często walczę z Matką Naturą w dzikim terenie, to tym razem muszę uznać jej wyższość… Nie mogę też być egoistą. Tłumaczę to sobie tak, że teraz pole do popisu mają chłopaki na Ski-Doo i innych cudach, wśród których może też jest jakiś haj-oktanowy, który zbiera jakiś materiał, coś testuje… Rany, ale ja pieprzę.

golden-tyre-gt-216-test-www-hioktanowy-com-hioktanowy-goldentyre-polska-1

W każdym razie do czego zmierzam. A no że coś w tych GoldenTyre musi być, skoro jak donoszą najświeższe wiadomości ze światka offroadu, GT pozostaje oficjalnym dostawcą ogumienia dla zespołu Rockstar Energy Husqvarna Extreme Enduro Factory Team – wiecie, Jarvis i… od sezonu ’17 young gun Billy Bolt!

husqvarna-te-300-grahama-jarvisa-bike-check-www-hioktanowy-com-39husqvarna-te-300-grahama-jarvisa-bike-check-www-hioktanowy-com-17husqvarna-te-300-grahama-jarvisa-bike-check-www-hioktanowy-com-2rb-111-mw-2016-fot-lukasz-krecichwost-www-hioktanowy-com-76husqvarna-te-300-grahama-jarvisa-bike-check-www-hioktanowy-com-23husqvarna-te-300-grahama-jarvisa-bike-check-www-hioktanowy-com-20husqvarna-te-300-grahama-jarvisa-bike-check-www-hioktanowy-com-45

Jak wynika z notki prasowej od Huski, współpraca nie tylko dotyczy dostarczania opon riderom, ale przede wszystkim wpływa ona bezpośrednio na rozwój linii produktowej GoldenTyre. Rozwiązania z tras Extreme Enduro stosowane przez czołówkę, mają później swoje odbicie w produktach sprzedażowych. Owocem dotychczasowej współpracy są między innymi opony i mussy z rodzi ‚X‚ – podobno najwydajniejsze w najtrudniejszych warunkach.

Cieszymy się z kontynuacji współpracy z GoldenTyre. GT jest blisko ekstremalnych zawodów Enduro i już od jakiegoś czasu mamy na koncie wiele wspólnych sukcesów. Zbierając cenne informacje zwrotne od naszych riderów, GoldenTyre ma następnie możliwość wykorzystania ich w rozwoju technologicznym nowych produktów, co sprawia, że ich produkty pozostają na najwyższym poziomie konkurencyjności. Jesteśmy zadowoleni, że GT pozostaje oficjalnym dostawcą opon i mussów dla naszego zespołu Extreme Enduro – powiedział Andy Holz, menedżer team’u.

Marco Caribotti z GT również podkreślał zalety tej współpracy, wspominając m.in. o tym, jak dotychczasowa współpraca przyczyniła się wzrostu aktywności GT w świecie Extreme Enduro.

Cieszymy się z przedłużenia współpracy z zespołem Husqvarny. Nasza współpraca pozwoliła nam wzmocnić naszą obecność w zawodach Extreme Enduro, pomagając przy tym zawodnikom zwyciężać w najbardziej prestiżowych zawodach. Jesteśmy dumni z pozycji lidera rynku w sprzedaży opon o specyfikacji Extreme Enduro. Możliwość oddania naszych opon i musów do testów najlepszym zawodnikom dyscypliny na świecie, pomaga nam również projektować kolejne generacje produktów, spełniających najwyższe standardy wydajności i niezawodności. Dziękuję zespołowi Husky i liczę na dalszą, owocną współpracę w kolejnych latach.

No, tak więc panowie wymienili uprzejmości, ale… ogólnie dobrze się stało. Niech tęgie umysły z GT dalej kombinują, a z tego co mi wiadomo od człowieka z GT Polska, prawdopodobnie już niedługo, bo w sezonie 2017 na rynku ma pojawić się nowy patent zapewniający trakcję musa, przy jednoczesnej redukcji masy. Ciekawe, ale pożyjemy, zobaczymy. Ja póki co czekam na roztopy.. (PS. Uprzedzam, żeby nie było. Fotki pochodzą z okresu, kiedy się upalało. Tyle śnieżku to nic. Teraz jest ponad pół metra…)

hioktanowy-com-winter-fun-ktm-yamaha-hi-brothers-1hioktanowy-com-winter-fun-ktm-yamaha-hi-brothers-4


HI

Reklama