O najnowszym przystanku serii Red Bull Hard Enduro robi się coraz głośniej! Kilka tygodni temu o evencie rozpisałem się dość szeroko we wpisie Red Bull Minas Riders, czyli brazylijski Romaniacs!, tak więc dzisiaj nie będę przedstawiał wszystkiego na nowo, ale… chciałbym się z Wami podzielić gorącym teaserem tego południowoamerykańskiego eventu, zaplanowanego de facto przez Europejczyków, a dokładniej mówiąc, to przez ekipę legendarnego już Romaniacsa! No to miłego oglądania.

129540_jonny_walker

Minas Riders, to bez wątpienia gruby event w nowej, naprawdę malowniczej i wymagającej lokalizacji. W ciągu 4 dni rywalizacji zawodnicy przejadą w sumie ok. 500 km w trudnym terenie. Zainteresowanie wydarzeniem jest spore i swoją obecność potwierdziły gwiazdy największego formatu, a wśród nich – Jonny Walker, Alfredo Gomez oraz Wade Young.

Największym wyzwaniem będzie to, że nie wiadomo tak naprawdę co się wydarzy. Nikt nigdy nie brał udziału w tym wyścigu, więc nikt nie wie, czego się spodziewać – mówi Jonny Walker.

Kliknijcie w poniższe foto i przejdźcie do playera. Nie wiem do licha czemu embed-y z Red Bull’a nie działają w wordpressie. Lipa…

red-bull-minas-riders-teaser-2016.jpg

Reklama