I wraz z redakcją X-Cross zamykamy rok 2016 świąteczno-noworocznym wydaniem magazynu. Jaki to był rok? Osobiście podsumuję go za turbo dobry i wierzę, że ostatnie dni tego przekonania nie zmienią. Co do nowego numeru, to czym byłyby święta bez giftów? No właśnie i dlatego w najnowszym X-Cross poza sporą dawką lektury, znajdziecie komplet donutsów od 24MX (nakładki na gripy), bon rabatowy uprawniający do zniżki przy zakupie olejów Penrite i naklejkę Thor. Co ode mnie? Prezentacja gościa z australijskiego buszu, czyli bliżej o osłonach dłoni Barkbusters Jet.

x-cross-grudzien02016.jpg

Świąteczne wydanie X-cross już w sprzedaży w Empikach, a w nim… prezenty: komplet donutsów od 24MX (nakładki na gripy), bon rabatowy uprawniający do zniżki przy zakupie olejów Penrite i naklejka Thor. Gdy już nacieszycie się upominkami zapraszamy do lektury. Zaczynamy od relacji: byliśmy w Lidzbarku Warmińskim na KTM EnduroRace Extreme, na GP Niepodległości w Ostrowcu Św., w Łodzi na premierowym Supercrossie i w Cegielni w Wierzchowinie. Nasi korespondenci podsumowali strefę zachodnią i południową, Otwarte Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego CC i uczestniczyli w charytatywnej imprezie w Ziębicach. Relacjonujemy start Polaków na SM Narodów, niezwykły wyścig po plaży w Hadze, podsumowujemy MXGP. Peter Narewski opisuje swój start w OMA Moose Run, Maciek Łoboz przeżycia na rumuńskich bezdrożach a Patrycja Komko debiut w Sześciodniówce. Maciek Giemza składa raport ze swoich startów w sezonie 2016, Ewa Pikosz pisze o dziewczynach w cross country. Tradycyjnie są i wywiady: tym razem nasi rozmówcy to Jeremy van Horebeek i Rene Hofer.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej… Paweł Wizgier opowiada o swojej pracy trenerskiej, Łukasz Kręcichwost testuje handbary Barkbusters, Peter Narewski sprawdza co daje riderowi automatyczne sprzęgło, Marek Sitarz porównuje „trzysetki” Bety i KTM a Luigi Saladini odpowiada na pytanie: jak bezpiecznie przetransportować moto. Na koniec kolejna lekcja w Szkole Enduro, tym razem o przygotowaniu motocykla i pozycji ridera.

Jednym słowem, jest co czytać!

Jest jeszcze konkurs, w którym Parts Europe ufundował dwa komplety zawodnicze Thor (jersey+spodnie), a dla wzrokowców jak zwykle rozkładówka z kalendarzem na I-II 2017. – redakcja X-Cross.  

barbusters-jet-hioktanowy-x-cross-test-hi-test-2

Tak więc przyjemnej lektury! Magazyn do nabycia w Empikach, Allegro oraz w wersji mobilnej na Google Play.

__
HI

Reklama