Wiosna w pełni, lato coraz bliżej, tak więc do autoryzowanych salonów Husqvarny wjeżdża świeżutka kolekcja teamowej odzieży i… nie tylko! Jednym z cacek asortymentu akcesoriów jest nowa fura treningowa dla przyszłych championów! Fani Huski – zobaczcie co producent przygotował dla Was w tym sezonie!

Husqvarna-Hoodie.jpg

Fabryczne zespoły Husqvarny cisną i to coraz mocniej! Colton Haaker zdobył tytuł Mistrza Świata SuperEnduro, Graham Jarvis ciągle w czołówce zmagań Hard Enduro, Jason Anderson w topowej trójce serii Supercross – no jest dobrze! Tak więc Huska nie ma się czego wstydzić i zaprasza wszystkich utożsamiających się z marką do… dołączenia do teamu! A jak to w przypadku Husqvarny bywa, ciuszki nie tylko przyciągają wzrok stonowanymi i dobrze zgranymi barwami biało-niebiesko-żółtymi, ale także najwyższą jakością wykonania.

Husqvarna-Kids-T-Shirt.jpg

Kolekcja teamowa Husqvarny objejmuje asortyment dziecięcy, kobiecy i oczywiście męski. Najwazniejsze wdzianka z nowej, teamowej kolekcji to m.in.:

-KOSZULKA
-POLO
-KOSZULA
-POLAR
-BLUZA Z KAPTUREM
-SPODNIE!
-SZORTY
-KOSZULKA DZIECIĘCA
-KOSZULKA DAMSKA

Ale to nie wszystko! Dobry wygląd to jedno, ale Huska wie, że musi on również iść w parze z umiejętności. Stąd biało-niebiesko-żółta ekipa z Mattighofen o szwedzkich korzeniach, na sezon 2016 przygotowała specjalny rowerek treningowy dla przyszłych Mistrzów Świata. Fura posiada handbary, pole na numer startowy, zupełnie nowy design o widelec WP ( 🙂 ) oraz zapewniające zdecydowanie lepszą trakcję w najtrudniejszych warunkach opony.

Kids-training-bike-Husky.jpg

O ceny oraz dostępność kolekcji i asortymentu akcesoriów pytajcie autoryzowanych dealerów Husqvarny.

dealerzy-huski-2016.jpg

Reklama