Dokładnie tak! Najnowszy numer najbardziej poczytnego magazynu poświęconego motocyklowemu off-roadowi właśnie wjeżdża do Empików (i na Allegro), także od dzisiaj – no najpóźniej od jutra – będziecie mogli spotkać go na sklepowych półkach. A co w nim? Jak zwykle sporo dobrej treści!

x-cross-kwiecien-2016-

A wśród tych treści przeczytacie m.in. o MML w Karolinie, Strefie w Dąbrowie, relacje z rund MXGP, MŚ Enduro we Francji, czy też rozmowę z Emilem Juszczakiem i słów kilka od KTM Warszawa o ich pomarańczowym projekcie. Ja od siebie dorzuciłem relacje z Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro w Pradze, rozmowę z Adrianem Andrzejakiem, który za kilka godzin rozpocznie batalię w Mistrzostwach Polski SuperEnduro, a także zapis mojej pogaduchy z Taylorem Robertem, który po intensywnym i udanym sezonie MŚ SuperEnduro upala właśnie w MŚ Enduro wraz z europejskim teamem KTM.

fim-superenduro-2016-prague-krecichwost-www.HIOKTANOWY.com (19)

Aaaa jest też o ‚pożegnaniu z setą’, czyli o fakcie zabicia przez normy spalin Euro4 małych dwusuwów Enduro 125 EXC i TE. Fakt ten opłakuję z kilkoma zawodnikami polskiej sceny enduro.

xcross-kwiecien-2016.JPG

No dobra, chyba bez sensu jest żebym pisał tę gazetę od nowa, tak więc zajrzyjcie jutro do Empiku i… przyjemnej lektury 🙂

PS. Tym razem na okładkę wjechała Aśka Miller na swoim SX-F 250 2016!

Reklama