Tak, tak, tak – Wasz ulubiony magazyn poświęcony motocrossowi, enduro, trialowi, supermoto, FMX i cross-country od kilkudziesięciu godzin jest już dostępny w sprzedaży i to w aż trzech punktach: na Allegro, w Empikach i w Google Play! A w nim…

x-cross-luty-2016

…naprawdę sporo do przeczytania! W tym relacja z KTM Warszawa Winter Camp, w którym poza riderami Mistrzostw Polski MX, brała również udział Miss Polonia (noo!) – Marcelina Zawadzka. Dowiecie się także nieco więcej o projekcie Go! Joanna, czyli inicjatywie X-Cross związanej z riderką KTM – Joanną Miller, która w sezonie 2016 wystartuje w Motocrossowych Mistrzostwach Świata Kobiet. Ja od siebie dorzuciłem analizę pogromcy Dakaru 2016, czyli fury Toby’ego Price KTM 450 Rally i wziąłem na swój terenowy warsztat fajny garnek, który dostarczyła nam ekipa Acerbis Polska (www.acerbis-polska.pl), mianowicie Profile 2.0 Hellsraiser i… przyjrzałem mu się nieco bliżej!

x-cross-2016-www.hioktanowy.com
fot. Aleksandra Szymańska

Nowy X-Cross to także kozacka okładka, z naszym korespondentem z USA – Piotrkiem Narewskim – w roli głównej! No to przyjemnej lektury!

Reklama