Kilka dni temu do sieci trafił bez wątpienia WYSOKOOKTANOWY, a przede wszystkim turbo motywacyjny klip, w którym nośnikiem motywacyjnych treści są głosy Kaen’a, i Młodego Bosskiego z Drużyny Mistrzów, zaś ekstremalnych obrazów dostarcza… Oskar Kaczmarczyk! Czołowy, polski rider SuperEnduro / Hard Enduro ciężko pracował w minionym sezonie i mocno trzymał gaz podczas rywalizacji, dzięki czemu zapewnił sobie tytuł wicemistrza kraju SuperEnduro. Teraz natomiast (w przerwie między rundami Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2015/2016) motywuje innych i jak widać, dobrze mu to wychodzi, bo klip Oskar Kaczmarczyk Pasja DM – Kaen, Młody Bosski już po kilku godzinach od wrzucenia do sieci, obejrzało kilka tysięcy osób! Dołączcie do ich grona.

oskar-kaczmarczyk-hioktanowy.com.JPG

W klipie, który za chwilkę odpalicie zobaczycie między innymi urywki z zeszłorocznego Red Bull 111 Megawatt, w którym Kaczmarczyk startował jeszcze swoją dawną, czterosuwową 250-tką KTM, kilka kadrów z treningów na Podhalu (starsze dzieje – KTM 125 EXC), ale także także najświeższe, freeridowe akcje na 250 EXC, w tym te z udziałem znanej w całym kraju (i nie tylko!), ekipy Enduro Krzeszowice!

Ale hola, hola! To nie koniec. Niewtajemniczeni muszą wiedzieć, że ten jeszcze gorący, muzyczny klip, nie jest pierwszym, w którym wystąpił Kaczmarczyk. W zeszłym roku Oskar wniósł sporą dawkę WYSOKOOKTANOWEJ energii (tym razem na trialówce) do jednego z moich ulubionych utworów DM, mianowicie Górska Moc, nakręcony w Kotelnicy Białczańskiej! No to macie i łapcie motywację!

Reklama