Początek nowego roku, to doskonała okazja do odwiedzin. Dlaczego? A no bo dużo się dzieje – szczególnie w świecie SuperEnduro, gdzie rywalizacja w Mistrzostwach Świata FIM nabiera tempa! Stąd tym razem wybrałem się do wicemistrza kraju SE – Oskara Kaczmarczyka, żeby lepiej przyjrzeć się jego nowej furze na sezon 2016. Nowotarżanin, który  jeszcze do łódzkiej rundy MŚ SuperEnduro (grudzień 2015) ścigał się na pokładzie KTM-a 250 EXC-F, dziś upala dwusuwową 250-tkę z najnowszej generacji KTM EXC MY2016! Jako, że sam dosiadam tej pojemności, z naprawdę ogromnym entuzjazmem ustrzeliłem na kilku fotach EXC Kaczmarczyka! Rzućcie okiem.

ktm-250-exc-oskara-kaczmarczyka-superenduro-hardenduro-www.hioktanowy.com (9)

Oskar Kaczmarczyk jest jednym z najbardziej obiecujących zawodników polskiego SuperEnduro oraz Hard Enduro. Poza dwukrotnym zdobycie tytułu wicemistrza Polski SuperEnduro Kaczmarczyk podejmował rękawice w najtrudniejszych eventach, z których najbardziej hardcorowym w jego karierze był start w zeszłorocznym Erzberg Rodeo (29 miejsce w klasyfikacji!).

ktm-250-exc-oskara-kaczmarczyka-superenduro-hardenduro-www.hioktanowy.com (2)ktm-250-exc-oskara-kaczmarczyka-superenduro-hardenduro-www.hioktanowy.com (4)ktm-250-exc-oskara-kaczmarczyka-superenduro-hardenduro-www.hioktanowy.com (5)ktm-250-exc-oskara-kaczmarczyka-superenduro-hardenduro-www.hioktanowy.com (7)ktm-250-exc-oskara-kaczmarczyka-superenduro-hardenduro-www.hioktanowy.com (4)ktm-250-exc-oskara-kaczmarczyka-superenduro-hardenduro-www.hioktanowy.com (8)ktm-250-exc-oskara-kaczmarczyka-superenduro-hardenduro-www.hioktanowy.com (3)ktm-250-exc-oskara-kaczmarczyka-superenduro-hardenduro-www.hioktanowy.com (10)ktm-250-exc-oskara-kaczmarczyka-superenduro-hardenduro-www.hioktanowy.com (1)

Katie M. Kaczmarczyka w chwili obecnej nie przeszła jeszcze zbyt wielu modyfikacji. Jedną jednak z najistotniejszych jest zmiana seryjnego widelca WP Suspension, na widelec WP Cone Valve, o co zatroszczyła się ekipa z WP Poland.

oskar-kaczmarczyk-przed-runda-mś-superenduro-w-riesa-(fot. www.HIOKTANOWY.com) (3)oskar-kaczmarczyk-przed-runda-mś-superenduro-w-riesa-(fot. www.HIOKTANOWY.com) (7)


HIoktanowy

Reklama