Extreme Enduro, czy też Hard Enduro, to nie jak większości się wydaje bezcelowe upalanie na dużej zabawce jaką jest motocykl. Extreme Enduro to sport, którego jak już raz zakosztujesz, to nigdy nie zrezygnujesz. Sport, który choć uprawiany amatorsko only for fun, z czasem staje się twoją pasją, najmocniejszą używką, a następnie stylem i filozofią życia. Jeśli chcesz wyjechać na szczyt, to musisz liczyć się z tym, że podobnie jak w życiu wiele razy upadniesz, zaczniesz wmawiać sobie, że nie dasz rady, że to niemożliwe, że brak ci sił, jednak jeśli uświadomisz sobie, że nie idziesz na łatwiznę, bo nieustannie poszukujesz alternatywnych ścieżek wyjazdu, coraz to bardziej dzikich i niedostępnych nawet dla piechurów, to zaczyna odzywać się w tobie ten drugi, wewnętrzny głos nakazujący napierać dalej i motywujący do przekraczania własnych granic – w drodze do celu – na szczyt.

extreme-enduro-trip-river-to-sky-with-bro

Weekendowy wypad z podobnymi świrami jak ty, powoduje, że jesteś w stanie osiągnąć pełny reset. Zapominasz o wszystkim i nie liczy się nic, poza tym, czy dasz radę walczyć dalej, czy jesteś READY, by stawić czoła kolejnym podjazdom, skałom, potokom, a następnie wyzwaniom codzienności.

W końcu zmęczony, poobijany, z odciskami na dłoniach, ale szczęśliwy i z potężnym bagażem doświadczeń, wracasz do domu. W Extreme Enduro wiesz również, że nigdy nie jesteś sam – masz ze sobą ludzi, na których zawsze możesz liczyć i którzy ZAWSZE ci pomogą – zarówno na bezdrożach, jak i w codziennym życiu. Tak więc dzięki Pawle za ostatnią przeprawę!!!


HIoktanowy

Reklama