Jeśli latacie na moto, to z pewnością macie jakąś swoją ulubioną produkcję o naszym światku, którą obejrzeliście niezliczoną ilość razy i która zawsze konkretnie Was nakręca przed jazdą. Wydaje mi się, że do grona ulubionych może dołączyć nowa pozycja, a dokładniej mówiąc, to From The Other Side. Co to? Produkcja o amerykańskim off-roadzie, która jak już dawno żaden inny trailer, sprawiła, że przeszły mnie porządne ciary!

from-the-other-side-screen

Off-road. Forma wyścigów rozgrywanych na bezdrożach, gdzie człowiek i maszyna stają przed nieznanym. Dziki teren, nieprzetarte szlaki i niezliczona ilość nowych wariantów przejazdu już znanych szlaków. Wszystko to sprawia, że zawodnicy muszą być niezwykle wszechstronni i doskonale przystosowani do jazdy w danym, często nieprzyjaznym środowisku. Jeźdźcy off-road to unikalna rasa wojowników. Na trasie zaciekle rywalizujący, ale po dniu WYSOOKTANOWEGO upalania spędzaja czas ze swoimi rodzinami. Każdy z nich ma na swoim koncie setki przejechanych w off-roadzie kilometrów, każdy wyjazd to powrót z nowymi doświadczeniami, przeżytymi przygodami, a tym samym – niezwykyłymi historiami zza kierownicy do opowiedzenia. Radość z jazdy przeplata się tu z bólem, kontuzjami, ale to także wielka detertminacja i chęć wytrwania. Off-road to pasja, która napędza i każdego dnia pcha Cię do przodu. O tym wszystkim właśnie w From The Other Side.

Obsada: Brad Bakken, Jesse Ansley, Evan Smith, Lucas Statom, Chris Douglas, Dustin Simpson, TJ Snow, Jason Thomas, Charlie Mullins, świat GNCC Racing, National Enduros i dużo więcej!

Premiera na płatnych platformach online już 12 kwietnia!

Reklama