Turbo dobra wiadomość. W niektórych regionach kraju coś się sensownego dzieje i chcą docenić sportowców, którzy godnie reprezentują i promują region. Pisząc region mam w chwili obecnej na myśli Podhale, które organizuje właśnie 7 Plebiscyt Sportowego Podhala na Sportowca Roku. Wśród nominowanych jest chyba najsławniejszy w świecie motorsportu Nowotarżanin – Tadeusz Błażusiak (Red Bull KTM), ale także idący w jego ślady Oskar Kaczmarczyk, nominowany w kategorii przyszłych sław, czyli Odkrycie Roku – Młody As. Chcecie pomóc Oskarowi? Macie jeszcze trochę czasu by oddać na niego swój głos!

Oskar Kaczmarczyk - Plebiscyt.jpg

Nominacja Oskara, to efekt jego fantastycznej postawy w sezonie 2015. Właściciel  numeru #6 na polu startowych, brał udział w Mistrzostwach Polski SuperEnduro Juniorów, gdzie finalnie zdobył wicemistrzostwo kraju oraz w mocno obstawionych Mistrzostwach Świata FIM SuperEnduro Juniorów, które ukończył na 8 miejscu w klasyfikacji generalnej. Obecnie walczy w serii 2016.

hioktanowy-trening-z-oskarem-kaczmarczykiem

Ponadto Kaczmarczyk podjął wyzwanie w dwóch prestiżowych imprezach z serii Extreme Enduro – w rozgrywanym w Czechach Drapak Rodeo Junior, z którego powrócił z drugim wynikiem, a także w najtrudniejszych zawodach tej serii – legendarnym Erzberg Rodeo (Austria), do którego jak co roku, zgłosiło się blisko 1500 zawodników. Po morderczej walce z trudnym terenem, Oskar został finalnie sklasyfikowany na wysokim, 29 miejscu!

_DSC4313

Ja już zagłosowałem 🙂 Wy możecie jeszcze to zrobić  do 4 marca 2016 roku.

Więcej o plebiscycie przeczytacie stronie http://www.plebiscyt.sportowepodhale.pl.

Reklama