Kilka dni temu spece z Mattighofen porządnie dołożyli do pieca, prezentując światu swoją najnowszą broń w postaci motocykla KTM RC16. Nieoficjalnie mówi się, że ta generująca ponad 250 KM zabawka będzie następcą dwucylindrowego RC8 (obecnie najpotężniejszego Supersporta KTM) – oficjalnie zaś ma być to hiperbroń KTM, która będzie miała za zadanie nieco namieszać w serii MotoGP – czytaj, będzie próbowała skopać kilka japońskich tyłków ze ścisłej czołówki! Nie od dziś jednak wiadomo, że pomarańczowy świat wyścigów KTM – to przede wszystkim świat, w którym nie ma dróg… jest off-road! A skoro off-road, to także dużo błota zarówno na trasie wyścigów, jak i poza nią. Stąd w asortymencie KTM PowerWear znajdziecie coś, co nie tylko uchroni Wasze stopy przed skutkami działania wody i błota podczas pieszych przepraw w trudnym terenie (np. podczas jesiennego spaceru z ukochaną), ale także rzuci Wam wyzwanie! Poznajcie kaloszki KTM Dirt-o-Meter!

kalosze-ktm-dirt-o-meter-www.hioktanowy.com-1

Nie znam z imienia i nazwiska osoby odpowiedzialnej za opracowanie kaloszy KTM, ale jedno jest pewne – ten gość (czy też miła pani) musiał być naprawdę niezłym świrem! Pomijam fakt, że kalosze są w kolorze wściekłej pomarańczy (w końcu to jedyny słuszny kolor!) oraz, że są bardzo wygodne, ale jak mocno trzeba być skrzywionym psychicznie, żeby na kalosze, których głównym zadaniem jest jedynie chronić stopę przed wodą i błotem, nanieść skalę i nazwać ją Dirt-o-Metrem?! Takie wariacje tylko w KTM!

kalosze-ktm-dirt-o-meter-www.hioktanowy.com-3

Na skali umiejscowionej na zewnętrznej stronie każdego z kaloszy znajdziemy następującą podziałkę:

-SPECTATOR
-GRID GIRL
-POSER
-ROOKIE
-PRO

Te kilka pozycji dla każdego fana marki KTM – przyzwyczajonego do rzucanych przez wyścigowy świat wyzwań – sprawia, że nigdy nie przejdzie on obojętnie obok wszystkiego, co błotopodobne, a poziom fun’u podczas każdego spaceru wzrośnie o kilkadziesiąt procent!

kalosze-ktm-dirt-o-meter-www.hioktanowy.com-4

Kalosze KTM to nie tylko totalnie porąbany look i niewyczerpująca chęć bycia PRO, ale to także – jak na KTM przystało – doskonały bieżnik zapewniający wyjątkową przyczepność na śliskim podłożu. Wgryza się on w grunt niczym Metzeler Six Days, a do tego sygnuje każdy krok logiem READY TO RACE. 

kalosze-ktm-dirt-o-meter-www.hioktanowy.com-2

Kalosze z Dirt-o-Metrem to naprawdę szalone kalosze, no ale czego się po nich spodziewać… W końcu zostały stworzone przez kateemiarzy, dla kateemiarzy!

CENA: 177 PLN
ROZMIARY:  39/40, 41/42, 43/44, 45/46

Dostępne w najnowszym asortymencie KTM PowerWear 2016. Szukajcie u swoich dealerów KTM!

PS. Na koniec łapcie pikantne foto KTM-a RC16 stworzonego do serii MotoGP,  o którym wspomniałem na wstępie.

ktm-rc-16-motogp-hioktanowy

Reklama