Miło mi poinformować, że gorący numer magazynu X-Cross trafił właśnie do sprzedaży! Znajdziecie w nim między innymi zapis moich pogaduszek z dziewczyną ze stali – Eweliną Szkudlarek, która ze swoim Freeride 250 R tworzy duet idealny i dzielnie stawia czoła rywalom w SuperEnduro oraz prawdziwym weteranem Extreme Enduro – Grahamem Jarvisem! Poza tym zdaję raport z testu Stuckmate’a, czyli niekonwencjonalnego urządzenia od chłopaków znad Sekwany, stworzonego po to, by nieść pomoc riderom w najtrudniejszym terenie, a także relację i komentarze z Red Bull 111 Megawatt i rozgrywanego w ponad 30-stopniowym upale morderczego Pucharu Sherco Cross-Country (Ochotnica Górna) wraz z fotami!

magazyn-xcross-pazdziernik-2015

Tyle ode mnie, jednak nowy X-Cross to również relacje z zawodów w Lidzbarku Warmińskim, Gdańsku, Wschowie, Głogowie i Nowogardzie, Bełchatowie, Osielcu, Mysiadle, Buczku, czy też Otwocku (FMX) oraz z największych imprez rozgrywanych za granicą – MX of Nations (Francja), MXoEN (Włochy), MXGP w Glen Helen (USA)  i niemieckiego ADAC.

Na okładce tym razem rider KTM – Kuba Barczewski. W środku natomiast czeka nas Was kozacki plakat zapowiadający Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro. Podsumowując – jest co czytać!

X-Cross’a szukajcie w Empikach, a jeśli nie chce się Wam wychodzić z domu, to odwiedźcie Allegro.pl. Miłej lektury!

Reklama