Znacie Coltona? W sumie jeśli jesteście fanami wszystkiego co w swojej nazwie ma cząstkę Enduro, to musicie znać, a jeśli nie – to jesteście dziwni! W każdym razie Colton to fabryczny rider zespołu Husqvarna, a zarazem gość, który poza walką na torach Endurocross i utrudnianiu życia Mistrzowi serii – Cody’emu Webbowi – zasłynął także z turbo szalonych wariancji rodem z FMX w terenie, który nadaje się tylko do Hard Enduro lub Trialu!

colton-haaker-hacienda-1

Kilka dni temu rezydencję Coltona odwiedzili chłopacy z MotoSport.com i spędzili z drugim, najlepszym zawodnikiem serii AMA EnduroCross 2015 cały dzień. To, co widzieli, cały czas rejestrowali na karty pamięci swoich kamer, a następnie zmontowali. W produkcji jest akcja, jest slow-mo, dobre, garażowe brzmienie Witch – Seer (utworek od razu powędrował do mojej moto-playlisty na Spotify) oraz nie wiedzieć czemu… goryl! Efekt możecie zobaczyć poniżej.

Jak widzicie, Colton choć wygląda dość niepozornie, to jak już zasiądzie na grzbiecie swojej Husky, zmienia się w ostro powalonego świra, który łączy jednocześnie MX, trial, FMX z EnduroCrossem. Trzymaj tak dalej ziom!

Motocykle Coltona:
Husqvarna TC 250
Husqvarna FE 350

Reklama