Ikona polskiego snowboardingu – Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak – 11 stycznia uległ poważnej kontuzji, w wyniku której ucierpiało jego kolano. Po wielu miesiącach spędzonych na jego rekonstrukcji oraz rehabilitacji, zawodnik Red Bull’a – powrócił! Droga do tego powrotu była jednak długa i wyboista, co zostało udokumentowane w filmie Complication. Produkcja czeka na premierę. Póki co, kilka dni temu ukazał się jej kozacki trailer, który naprawdę porządnie motywuje! Jak mówi sam „Gniazdo” – bo „dla pasji – warto walczyć”.

complication-trailer-2-pawlusiak

Pawlusiak jest już READY i to nie tylko na nadejście sezonu zimowego. Kojarzony ze sportami zimowymi zawodnik, jest także zapalonym miłośnikiem Enduro oddanym marce KTM. Jak się okazało na początku września w gminie Kleszczów, był także READY TO RACE w Red Bull 111 Megawatt, który po przejechaniu trzech okrążeń ukończył na 100 miejscu!

rb-111-megawatt-xcross039

A teraz zachęcam do obejrzenia zwiastuna Complication, w którym poza ukazaniem procesu rehabilitacji zobaczymy także wiele zapierających dech w piersiach ujęć Beskidów, zagranicznych stoków, tricków na desce oraz motocyklowych zabaw w naprawdę epickim terenie, a wszystko to idealnie zgrane do utworu Town of Strangers.

Complication – Trailer from Camcraft Studio on Vimeo.

Reklama