Do tej pory styczeń wiązał się dla nas zazwyczaj z eliminacją Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro w niemieckiej Riesie. W 2021 ze względu na pandemię oczywiście mistrzostw nie ma, tak więc lipa. Tegoroczny styczeń przyniósł jednak jedno ciekawe wydarzenie, jakim była zmiana przez Oskara barw teamowych. Po 7 sezonach z pomarańczą w końcu nastąpił transfer i… zrobiło się bardziej czerwono!

Dokładnie 21 stycznia wybraliśmy się do Olsztyna, gdzie swoją siedzibę ma autoryzowany salon GASGAS-SKLEP.PL Wojciechowicz. Jeśli kojarzycie tę nazwę z KTMSKLEP.PL, to oczywiście słuszne skojarzenie. Otrzymanie autoryzacja przez GASGAS przynosi poszerzenie motocyklowej oferty ekipy z Olsztyna, a co za tym idzie? Że już wkrótce także fani czerwonych jednośladów będą mogli liczyć na szybkie i sprawne dostawy części do swoich GASGAS, tak jak robią to obecnie pomarańczowi korzystający z KTMSKLEP.PL. Uruchomienie nowego, internetowego sklepu GASGAS zostało ogłoszone z przytupem, bo informacją o transferze Oskara Kaczmarczyka na pokład nowego motocykla GASGAS. Miałem szczęście być przy tym wydarzeniu, odbierać motocykl i oczywiście cyknąć kilka fotek.

Motocykl na jaki postawił Oskar to dwusuwowy GASGAS EC 300 2021. Sprzęt o tyle ciekawy, że w kontekście tylnego zawieszenia, postawiono tu na system kiwczki, czyli rozwiązanie, które w grupie KTM do tej pory było zarezerwowane w uznawanej za sprzęt premium Husqvarnie. Z pomocą swojej nowej 300-tki numer #6 zamierza zawalczyć w HEGS, wybranych rundach FIM Hard Enduro oraz ważniejszych, lokalnych imprezach w tej konkurencji. Pierwszą motogodzinkę stuknął jednak na torze supercrossowym w Lipnie, czyli w słynnej Puk Arenie. Obiekcik naprawdę 10/10!

No to miłego oglądania! Więcej informacji o motocyklach GASGAS znajdziecie na www.gasgas-sklep.pl

Reklama