Okej, pora na słów kilka o lampie w technologii LED od Enduro Custom. Niestety po ostatniej zmianie czasu i turbo mocnym wydłużeniu dnia w chwili obecnej lampy nie zaliczę do wyposażenia turbo ułatwiającego życie, ale za kilka miesięcy, kiedy już w granicach 16 będzie ciemno jak w tyłku wiem, że będzie miała co robić.

Niemniej jednak wspólną jazdę po zmroku już zaliczyliśmy i mam dwie refleksje.

-wow
-fuck

#WOW dotyczy tego, że moc produktu to nie tylko imponujące liczby na papierze, a realna moc świetlna wtedy, gdy w lesie zaczyna królować ciemność. Przyznam, że efekt mnie powalił i względem serii nie ma w ogóle o czym dyskutować. Nie jest oczywiście totalnie jak w dzień, ale wizja dzięki bialemu światlu LED staje się o wiele bardziej przejrzysta. Efekt mega wow pojawia się w chwili wyłączenia światła, w totalnej ciemności i następnie ponownego odpalenia reflektora. Wówczas widać, ile blasku serio zyskujemy. Normalnie jak patronus z Harrego Pottera (!) Moc jaką dysponuje i jak rozświetla teren przed moto powala! W przyszłości planuję jednak wyjazd z seryjnym reflektorem EXC w plecaku, żeby na spokojnie przemontować reflektor i zrobić test 1:1. To będzie dobre!

#FUCK dotyczy kwestii technicznej po mojej stronie. Z wojowania po zmroku przywiozłem materiał z GoPro6 (perspektywa onboard), na którym niestety efekt ten w ogóle nie jest zarejestrowany. Coś tam świeci, coś tam widać, ale dupy nie urywa i króluje ciemność. Swoją drogą to dziwne.

W każdym razie produkt od #ENDUROCUSTOM pozostaje ze mną na dlużej (choć sezon dopiero się zacząłem to w tym kontekście czekamy na jesień), także będę mial jeszcze troche czasu, by coś wymyślić i ukazać Wam siłę 5500 lm.

Aaa, na koniec dwa słowa o montażu. Plug&play i jakieś 15 minut roboty. Lampa jest trochę wieksza niż oryginal i trzeba troszkę ponaciągac plastik żeby wkręcić śruby, jednak jest to do ogarnięcia.

WAŻNE. Jeśli jesteś maniakiem odchudzania motocykla, to nie będziesz pocieszony. Lampa jest wyraźnie cięższa od plastikowej serii, co postaram się dokładnie zważyć do pełnego testu.

#HI

Reklama