Dawno nie robiłem morfologii, ale wiem, że w moich żyłach płynie pomarańczowa krew. Czerwień ustąpiła pomarańczy, gdy miałem kilka lat i gdy w garażu mojego wujka pojawił się KTM 250 MX z 1991. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Od tej pory pomarańcza przeżarła mój umysł totalnie, tak więc uznałem, że 20 sierpnia obowiązkowo muszę stawić się w Lidzbarku Warmińskim, który tego dnia stanie się pomarańczową stolicą Polski. Wszystko za sprawą KTMSKLEP.PL ENDURO RACE, czyli jednego z najmocniej pomarańczowych eventów w kraju. W Lidzbarku byłem raz (jeszcze przy okazji KTM Wojciechowicz Enduro Race Extreme – dawna nazwa) i działo się grubo. Pamiętam, że kurzyło się wtedy w cholerę, no ale dla kontrastu w kwietniu 2017 wszystko tonęło w błocie. Jak będzie za niecały miesiąc? Się obczai!

ktmsklep-enduro-race-2017-rd-2.jpg

Organizowany przez Warmiński Auto-Moto Klub i napędzany przez KTMSKLEP.PL event wyrobił już sobie na polskiej scenie offroadowej dość mocną pozycję. W sumie nic dziwnego. Chłopaki się starają przy organizacji, dwoją się i troją, by za każdym razem dorzucić coś nowego, o czym później głośno jest w necie, no i do tego ta okolica.

Dzięki temu impreza podczas każdej eliminacji (w sezonie są 3) ściąga na Warmię i Mazury grubo ponad setkę riderów z całego kraju. W kwietniu na inauguracji było ich ponad 160! A wśród nich m.in. Criss Nędzka i Adrian Andrzejak oraz Czarek Lewko. 20 sierpnia do tego zacnego grona dołączy także Oskar Kaczmarczyk, któremu wolny od zawodów serii Mistrzostw Polski weekend, umożliwi start w KTMSKLEP.PL ENDURO RACE!

No dobra, może wystarczy tego uzewnętrzniania się! Jadę do Lidzbarka z klapkami, peleryną i aparatem w plecaku. Może być różnie. Jeśli jesteście zainteresowani startem w wyścigu, to wbijajcie na KTMSKLEP.PL Tam znajdziecie formularz, regulamin i inne wartościowe info odnośnie tej imprezy. A jeśli nie chcecie się ścigać, to… też wbijajcie! Zapowiada się dobry dzień i będzie na co popatrzeć. W kwietniu – jak zobaczycie na klipie poniżej – było na co popatrzeć!

HI

Reklama