Uwaga, ważny komunikat. Jeśli czujesz się READY TO RACE i wiesz, że to uczucie będzie w Tobie niezmiennie także 9 kwietnia, to jest wyścig do ogarnięcia. Gdzie? W Lidzbarku Warmińskim!

ktmsklep-enduro-race-2017-plakat

Komunikat prasowy

Wydaje się, że emocje związane z finałową, totalnie błotną rundą serii KTM Wojciechowicz Enduro Race Extreme 2016 jeszcze nie opadły, a w sumie… nowa seria już za pasem! Najbardziej pomarańczowy event wyścigowy nad Wisłą powraca – i jak deklarują organizatorzy – w sezonie 2017 impreza wskakuje na wyższy level! Ma być jeszcze bardziej extreme, ma być z jeszcze większą dawką emocji, ma być zacięta rywalizacja na jeszcze bardziej wymagających trasach, a wszystko to pod nową nazwą wydarzenia – KTMSKLEP.PL ENDURO RACE . Jesteście gotowi? Pierwsza runda już 9 kwietnia!

ktmsklep-enduro-race-2016-fot.krzysztof-hipsz-xcross-1

Offroad w Polsce ma się dobrze i napędzana przez Warmiński Auto-Moto Klub, autoryzowany salon KTM z Olsztyna – KTMSKLEP WOJCIECHOWICZ – oraz firmę Budokop Beton impreza, jest tego żywym przykładem! Od pierwszej edycji, której celem było stworzenie czegoś, co amatorom upalania po krzakach i torach MX sprawi po prostu fun, minęło 5 lat. Jak się jednak wówczas okazało, tor w Lidzbarku Warmińskim, okoliczne lasy i atmosfera imprezy na tyle przypadły do gustu ścigającym, że nie mogło się obyć bez kolejnej rundy!

ktmsklep-enduro-race-2016-fot.krzysztof-hipsz-xcross-2

Z czasem event przerodził się w serię, ściągającą do Lidzbarka Warmińskiego coraz szersze grono riderów z coraz to dalszych zakątków kraju – w tym takie ikony polskiego offroad’u, jak Adam Tomiczek, czy Łukasz Kurowski – a nawet szoferów zza granicy, jak z Rosji i Białorusi!

ktmsklep-enduro-race-2016-fot.krzysztof-hipsz-xcross-3

W sezonie 2017 organizatorzy nie zwalniają tempa i już działają pełną parą, by o KTMSKLEP.PL ENDURO RACE znów było głośno! Podobnie jak w latach ubiegłych, seria będzie składała się z trzech rund, z czego pierwsza wystartuje już 9 kwietnia punktualnie o 12:00! Drugą z eliminacji zaplanowano na przełom lipca i sierpnia, natomiast trzecią dokładnie na 3 września.

ktmsklep-enduro-race-2017-logo-official-.jpg

Jeśli zapytany o to, czy jesteś READY TO RACE, bez wahania udzielisz odpowiedzi twierdzącej, poza tym chcesz dobrze się bawić w towarzystwie tak samo zakręconych moto-świrów jak Ty, to koniecznie zarezerwuj sobie 9 kwietnia na zawody w Lidzbarku Warmińskim i podejmij wyzwanie!

Wypełnij formularz  już teraz, a potem… szlifuj formę!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie www oraz na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku

Zapraszamy!

Lokalizacja toru:
Warmiński Auto-Moto Klub
ul. Wrzosowa
11-100 Lidzbark Warmiński