Najnowszy numer najbardziej offroadowego magazynu w Polsce, X-Cross trafił właśnie do sprzedaży. Tym razem na okładce rider fabrycznego zespołu Red Bull KTM – Jeffrey Herlings – a w środku, jak zwykle sporo interesującej lektury na długie, jesienne wieczory. Ode mnie tym razem szersze spojrzenie na nową gamę endurowych Husqvarn 2017. Co poza tym?

x-cross-jesien-2016.jpg

Jako rzecze naczelny:

Dużo podróżowaliśmy, dlatego sporo w tym numerze relacji. Byliśmy w Obornikach na Pucharze Burmistrza gdzie riderzy walczyli o 1000euro, w Więcborku na MP MX i we Wschowie na „strefie stref”. W Radomiu kibicowaliśmy podczas MotoIronMan, na Megawacie dokumentowaliśmy największe gleby imprezy, w Lidzbarku podziwialiśmy perfekcjonizm organizatorów CC MP. Na Kociewskim taplaliśmy się w błocie, w Mysiadle dopingowaliśmy nie tylko Amatorów a w Dębskiej Woli dziewczyny z MP Kobiet MX. Trafiliśmy także z Panda Racing do Winowa na cross country i na wspaniały piknik w Gaworzycach… Naszymi komentatorami poszczególnych wydarzeń są m.in. Monika Budnik, Agata Salamon, Bartosz Dorosz, Paweł Szturomski, Alan Barszczewski, Marcin Spirowski i Martyna Zaremba.

Z zagranicy przywieźliśmy relacje z MXGP (Assen, Lommel, Frauenfeld), z Gelsenkirchen (SMX) a także z Rally Albania. Obszernych wywiadów udzielili nam Jiri Cepelak (człowiek odpowiedzialny za przygotowanie czeskiej kadry na MXoN) i gwiazda MX Romain Febvre. O sobie opowiedzieli i napisali Wojtek Kucharczyk, Agnieszka Smolińska i Cross Team Stare Babice. Dla miłośników Husqvarny megatest najnowszych endurówek, dla tradycjonalistów raport o Hondzie CRF250 R i przejechanych 300 motogodzinach. Początkującym polecamy trzecią lekcję szkoły enduro Moto Skull a kontuzjowanym wszystko o plastrach

Tak więc do zobaczenia w Empikach, na Allegro oraz w naszej mobilnej apce. Przyjemnej lektury!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


HI

Reklama