W minioną sobotę wybrałem się do Bytomia na tor SuperEnduro, gdzie wiedziałem, że będzie się odbywało szkolenie z zakresu techniki jazdy SuperEnduro. Organizatorem szkolenia był Marcin Malczyk (wiecie, ten pozytywny gość z Enduro Krzeszowice) oraz Przemek Kaczmarczyk z Extreme Trial. Trialowy Mistrz Polski 2008 oraz uczestnik takich imprez jak Red Bull 111 Megawatt, Erzberg Rodeo, czy też King of the Hill w wolnym czasie wciela się w rolę szkoleniowca i radzi, jak jeździć szybciej, efektywniej, a przy tym bezpieczniej!

extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-35

Do Bytomia wpadłem bez motocykla. Dlatego, że był to taki wyjazd na pstryknięcie palca – rano wstałem, pogoda dopisywała i tak postanowiłem, że podjadę, porobię kilka fotek. A że byłem dzień po ostrzejszym upalaniu z moim bro, to dzień relaksu był wskazany.

Wsiadłem w auto i pojechałem. Ostatni raz na Ajsce byłem jakoś w kwietniu, przy okazji eliminacji Mistrzostw Polski SuperEnduro. Od tego czasu tor troszkę zarósł, ale to co najważniejsze – trasa – była wciąż w dobrej formie.

Po 10 na miejscu stawiła się cała ekipa, w której skład wchodziło jakieś 6, może 7 osób o różnym stopniu zaawansowania w upalaniu, co jednak nie stanowi problemu, bo Przemek traktuje każdego indywidualnie. Jak to wyglądało dokładnie? Z Bytomia przywiozłem paczkę zdjęć, a więc zobaczcie!

extreme-trial-szkolenie-superenduro-bytom.jpg

extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-6extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-7extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-8extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-9extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-10extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-11extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-12extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-13extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-14extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-24extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-25extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-26extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-27extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-28extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-29extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-30extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-34extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-31extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-40extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-32extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-39extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-33extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-37extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-38extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-36extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-46extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-41extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-44extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-47extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-49extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-48extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-45extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-56extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-43extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-57extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-55extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-54extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-53extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-52extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-51extreme-trial-team-szkolenie-superenduro-www-hioktanowy-com-50

Jeśli i Ty chciałbyś poprawić swoją technikę jazdy SuperEnduro (ale także Hard Enduro), to koniecznie zacznij śledzić fanpage Przemka na Facebooku. Szkolenia są organizowane cyklicznie m.in. w Bytomiu i Nowym Targu, także wszelkie info o kolejnych zgrupowaniach, na pewno znajdziecie na fanpage’u Extreme Trial, aaa no i także na FP Enduro Krzeszowice!!! Okej, a na koniec zobaczcie sobie filmik z jednego ze szkoleń z początku sezonu 2016 – właśnie od Enduro Krzeszowice!

Zwolenników kontaktowania się w sposób tradycyjny odsyłam tutaj.


HIoktanowy

Reklama