Jak tak dalej pójdzie, to Pan Silent Assassin poza trofeami, jak tym ostatnim z Red Bull Hare Scramble, zgarnie jeszcze Oscara! Kilkukrotnie już o tym wspominałem, że kiedyś w rozmowie zapytany przeze mnie Jarvis o to, co będzie robił, gdy przejdzie na sportową emeryturę, odpowiedział mi, że kręcił kolejne produkcje z jazdy. Brytyjczyk jest mega konsekwentny i choć nie zamierza jeszcze przechodzić na emeryturę (kurde, gość jest w szczycie formy!), to napiernicza filmik za filmikiem!

graham-jarvis.jpg

Produkcja jest gruba i powstała we współpracy z Made in England TV oraz Adventure Spec. Mówiąc produkcja, naprawdę mowa o czymś większym, a nawet naprawdę dużym, bo Graham Jarvis Erzberg The Hard Way to blisko 90 minutowy materiał! Czy będzie można go obejrzeć w Cinema City w 3D? Niestety nie, ale za mniej więcej tyle, ile kosztuje bilet do kina 3D (bilet dla dorosłych), tyle właśnie kosztuje dostęp do pełnego filmu na Vimeo.

Zobacz także VIDEO | Jarvis nie kłamał…

Nie wiem jak Wy, ale ja gdy tylko zakończę sesję egzaminacyjną (do końca coraz bliżej…), to płacę i oglądam! W filmie zobaczymy świat Jarvisa zza kulis. Zobaczymy jak wyglądały jego potyczki z Żelaznym Gigantem w Austrii. W filmie nie ma Erzbergu 2016, ale co tam. Jarvis podbijał górę kilkukrotnie, w tym będąc dyskwalifikowanym. Dobra, nie ma co gadać – looknijcie na zwiastun!

Graham Jarvis Erzberg The Hard Way from Hard Enduro Channel on Vimeo.

Reklama