Do pierwszego startu w zmaganiach FIM SuperEnduro 2015/2016 pozostało już tylko kilka dni. Dokładnie 5 grudnia wraz ze światową śmietanką SuperEnduro spotykamy w łódzkiej Atlas Arenie! Poznajmy więc dokładny harmonogram eventu.

fim-superenduro-2015-2016-atlas-arena

FIM SUPERENDURO WORLD CHAMPIONSHIP 2015/2016 – TERMINARZ WYDARZEŃ 05.12.2015

08:30 – 09:00 Spotkanie przedstawicieli z organizatorem 30 min
08:30 – 09:15 Kontrola administracyjna i techniczna SEEC 45 min
08:45 – 09:30 Kontrola administracyjna i techniczna SEWC 45 min
09:00 – 09:15 Spotkanie przedstawicieli 15 min
09:25 – 09:40 Odprawa zawodników SEEC 15 min
09:50 – 10:05 Odprawa zawodników SEWC 15 min
10:10 – 10:18 Przejazdy próbne SEEC OPEN Grupa A 6 min
10:20 – 10:28 Przejazdy próbne SEEC OPEN Grupa B 6 min
10:30 – 10:38 Przejazdy próbne SEWC Prestige Grupa B 6 min
10:40 – 10:48 Przejazdy próbne SEWC Junior Grupa A 6 min
10:50 – 10:58 Przejazdy próbne SEWC Junior Grupa B 6 min
11:00 – 11:08 Przejazdy próbne SEWC Prestige Grading List Grupa A 6 min
11:08 – 12:00 PRZERWA/ PRACE ZWIĄZANE Z TOREM 52 min
12:10 – 12:22 Przejazdy czasowe SEEC OPEN Grupa A + treningi startu 6 min
12:25 – 12:37 Przejazdy czasowe SEEC OPEN Grupa B + treningi startu 6 min
12:40 – 12:52 Przejazdy czasowe SEWC Prestige Grupa B + treningi startu 6 min
12:55 – 13:07 Przejazdy czasowe SEWC Junior Grupa A + treningi startu 6 min
13:10 – 13:22 Przejazdy czasowe SEWC Junior Grupa B + treningi startu 6 min
13:25 – 13:37 Przejazdy próbne SEWC Prestige Grupa A + treningi startu 6 min
13:40 – 13:50 Wyścig kwalifikacyjny Prestige Grupa B 6 min+1 okr
13:50 – 14:08 TRIAL wyścig próbny 18 min
14:10 – 14:15 Wyścig niekwalifikowany SEWC Junior 6 min+1 okr
14:15 – 14:25 Wyścig ostatniej szansy Prestige Grupa B 6 min+1 okr
14:30 – 14:40 Wyścig niekwalifikowany SEEC OPEN 6 min+1 okr
14:50 – 14:58 Przejazdy czasowe Prestige 6 min
16:15 – 16:45 Zawodnicy SEWC rozdawanie autografów 20 to 30 min

GŁÓWNE WYDARZENIE

Konferencja prasowa
17:00 – 17:15 Prezentacja zawodników 15 min
17:20 – 17:32 Superpole Top 8 Prestige 12 min
17:35 – 17:45 1. Finał FIM Junior 6 min + 1 okr
17:50 – 18:00 1. Finał FIME Open 6 min + 1 okr
18:05 – 18:15 1. Finał FIM Prestige 6 min + 1 okr
18:20 – 18:30 Przerwa – Pkaz ( dzieciaki na motocyklach ) 10 min
18:30 – 18:40 2. Finał FIM Junior ( odwrócona kolejność ) 6 min + 1 okr
18:45 – 18:55 2. Finał FIM Prestige ( odwrócona kolejność ) 6 min + 1 okr
19:00 – 19:10 2. Finał FIME Open ( odwrócona kolejność ) + Podium 6 min + 1 okr
19:15 – 19:30 Przerwa pokaz and Trial, QUAD Sonik 15 min
19:30 – 19:35 Wyścig dzieci 5 min
19:40 – 19:50 3. Finał FIM Junior + Podium 6 min + 1 okr
20:00 – 20:20 3. Finał FIM Prestige + Podium + Konferencja 6 min + 1 okr
20:30

KALENDARZ ROZGRYWEK 2015/2016

2015-12-05 POLSKA / ŁÓDŹ
2016-01-02 GERMANY / RIESA
2016-01-16 ITALY / MILANO
2016-02-20 ARGENTINA / VILLA
2016-02-27 BRAZIL / BELO HORIZONTE
2016-03-12 CZECH REPUBLIC / PRAGUE