Nie ukrywam, że już od dłuższego czasu jestem mocno zainspirowany Australią i nie spocznę, dopóki nie odcisnę na tej czerwonej ziemi śladu swoich stóp! A po ostatniej video-pocztówce z krainy miśków koala nadesłanej przez Adama Riemanna (tak, to ten gość z Motology Films) nie mam już ku temu żadnych wątpliwości!

my-australia-4

Adam to z pewnością jedna z bardziej znanych person motocyklowego światka off-roadu. Na swoim koncie ma wiele fajnych projektów, w tym mnóstwo najwyższej klasy produkcji, do których grona dorzucił kilka tygodni kolejną!

my-australia-2

Tym razem zdecydowanie bardziej prywatną, w której to zapakował do swojego kombi ciężarną żonę, prowiant  i ruszył w epicką podróż po swoim kraju – dokładnie to z Sydney do Perth. Aha, nie zapomniał także o swojej pomarańczowej miłości, dla której miejsce znalazł na tyle kombiaka, niezbędnym wyposażeniu każdego ridera, a także dronie i kilku piwkach, które pod koniec dnia ochoczo sączy rozkoszując się towarzystwem ukochanej i malowniczymi widokami.

my-australia-3

My Australia poza pięknymi ujęciami z podróży samochodem, nie brakuje również dynamicznych ujęć z upalania 250-tki EXC, hasających kangurów, jaszczurek, a także kumpli, w tym jednego w świetnym żółtym Holdemie i drugiego w kozackim (również żółtym) pick-up’ie.

my-australia-1

Produkcja trwa ponad 15 minut, co jak wiem z doświadczenia czasami zniechęca, do obejrzenia w całości, ale ten materiał serio warto obejrzeć!

Muzyka: Joey Miceli – Without You (Remix)
Zdjęcia: Simon Makker, iKapture, Jamie Nicolau, Jonty Edmunds, Gavin Johns

Reklama