Dawno w kinie nie byłem, ale wiem, że w grudniu z pewnością odwiedzę salę kinową. Dlaczego? Bo w okresie świątecznym na ekrany wejdzie Point Break, czyli remake pamiętnego Na fali z początku lat 90′, gdzie w rolach głównych mogliśmy zobaczyć m.in. Patricka Swayze, czy też Keanu Reeves’a. Będzie to remake pełen adrenaliny, latających kul, walki o grubą kasę, a także WYSOKOOKTANOWYCH emocji, których dostarczą między innymi… motocykle KTM!

point-break-2015

Okej, jako iż mówimy o remake’u, to film na pewno zbierze niezłe baty, co już obecnie potwierdza fala internetowego hejtu, mimo iż póki co nikt jeszcze tego filmu nie widział. Ale to temat dla blogera filmowego – nie dla mnie. Mnie kręci fakt, że będzie się po prostu działo!

point-break-2015-2

Będą nieprawdopodobnie wysokie fale, surfing, wingsuit, decha i śnieg, ekstremalna wspinaczka, FMX, pościgi, wybuchy, strzelaniny, podczas których zobaczymy riderów w kaskach rodem od Icon1000, no i co najważniejsze – austriackie motocrossówki z rodziny SX, których mimo mrocznych szat w które zostały przyodziane, nie można pomylić z żadnymi innymi sprzętami.

point-break-2015-1

point-break-2015-3

A wszystko to w 3D! Czekam z niecierpliwością.

Reklama