Ludzie z DirtBike Magazine wraz z Codym Webbem już od dawna coś knuli. Kilka dni temu na instagramowych profilach wyższej wspomnianych pojawiły się pierwsze zapowiedzi produkcji pt: After Shock, w której główna rola przypadła riderowi KTM – Cody’emu Webbowi. Dokładnie wczoraj (tj. 1.10.2015) produkcja zaliczyła swoją premierę! O co kaman? A o to, że Cody upala swoja 300-tkę EXC na terenie zniszczonym przez trzęsienie ziemi, gdzie jak się okazuje, czerpie sporo fun’u!

cody-webb-after-shock

Mistrz Ameryki w Endurocrossie ma potężne skille, co demonstruje w After Shock. Wskakuje więc na kilkumetrowe ściany, rozwala starą zabudowę, kręci 12 o’clocki w pustostanach, penetruje dawne baseny, zalicza kilkunastometrowe loty, a na plaży odkręca manetę na maksa, nie przejmując się kompletnie szczątkami organicznymi, od których aż się roi w tym postkatastrofalnym miejscu.  Innymi słowy – czerpie fun i zalicza porządny trening!

cody-webb-after-shock-1

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to jeźdźca KTM, a tym samym jego wyczyny, będziecie mogli zobaczyć już piątego grudnia w łódzkiej Atlas Arenie podczas inauguracji Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2015/2016!

Okej, już nie zanudzam. Odpalajcie filmik i się jarajcie! Dodatkowego klimatu nadaje utworek I Fell Better (Original Mix) od Owerwerk, który jak sądzę po obejrzeniu tego klipu, trafi na Wasze moto-playlisty. Ja już go dodałem!

Reklama