Po tygodniu pracy, w końcu następuje to odjechane uczucie, czyli odliczanie do odpalenia dwutaktu, który jak deklaruje – jest READY! Przyznam, że ostatnio było bardzo ciekawie i bardzo dziko. Potok nafaszerowany kamieniami obrośniętymi mchem, mega mnie wypompował, ale niepowtarzalny klimat – niczym w Jumanji! – sprawił, że była to zdecydowanie jedna z najbardziej epickich sekcji ostatniego tripu.

_DSC9879

Jestem więc cholernie ciekaw, gdzie tym razem poniesie nas Enduro! A już teraz zapowiada się ciekawie. Wszystko za sprawą pogody, która jak prognozuje pewien pogodny prezenter z TVN, będzie kapryśna. Chłód i deszcz – tak ma to wyglądać. Może jestem trochę dziwny, ale… jaram się! Po upalnym lecie, godzinach spędzonych na mozolnych poszukiwaniach choćby najmniejszych śladów wody i błota – w końcu będzie to, co sprawia, że poziom Extreme wyprawy od razu wzrasta kilkukrotnie. Tak więc i Wam życzę pełnego wrażeń weekendu!

Jeśli jednak w ten weekend będziecie zmuszeni do siedzenia w domu (awaria sprzętu, kontuzja), to nie ma powodu do załamywania się! Rusza długo wyczekiwane  MX of Nations, na którym reprezentować nas będą Łukasz Lonka, Tomek Wysocki i Karol Kruszyński! Co więcej, relację z tego eventu będzie można obejrzeć na żywo w Eurosporcie2. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale relacja rusza około godziny 14:00. Będzie się działo!

A tak wygląda fura jednego z naszych chłopaków, mianowicie Pomarańcza 350 SX-F Tomka Wysockiego, która jak sami widzicie na MX of Nations, zmieniła kolor na biało-czerwony.

tomek-wysocki-ktm-350-sxf-mx-of-nations-2015

Przyznacie, że… wygląda obłędnie!

Reklama