Okej, pora na słów kilka o lampie w technologii LED od Enduro Custom. Niestety po ostatniej zmianie czasu i turbo mocnym wydłużeniu dnia w chwili obecnej lampy nie zaliczę do wyposażenia turbo ułatwiającego życie, ale za kilka miesięcy, kiedy już w granicach 16 będzie ciemno jak w tyłku wiem, że będzie miała co robić.

lampa-led-enduro-custom-test-hioktanowy.com (1)

Niemniej jednak wspólną jazdę po zmroku już zaliczyliśmy i mam dwie refleksje.

-wow
-fuck

#WOW dotyczy tego, że moc produktu to nie tylko imponujące liczby na papierze, a realna moc świetlna wtedy, gdy w lesie zaczyna królować ciemność. Przyznam, że efekt mnie powalił i względem serii nie ma w ogóle o czym dyskutować. Nie jest oczywiście totalnie jak w dzień, ale wizja dzięki bialemu światlu LED staje się o wiele bardziej przejrzysta. Efekt mega wow pojawia się w chwili wyłączenia światła, w totalnej ciemności i następnie ponownego odpalenia reflektora. Wówczas widać, ile blasku serio zyskujemy. Normalnie jak patronus z Harrego Pottera (!) Moc jaką dysponuje i jak rozświetla teren przed moto powala! W przyszłości planuję jednak wyjazd z seryjnym reflektorem EXC w plecaku, żeby na spokojnie przemontować reflektor i zrobić test 1:1. To będzie dobre!

lampa-led-enduro-custom-test-hioktanowy.com (1)

#FUCK dotyczy kwestii technicznej po mojej stronie. Z wojowania po zmroku przywiozłem materiał z GoPro6 (perspektywa onboard), na którym niestety efekt ten w ogóle nie jest zarejestrowany. Coś tam świeci, coś tam widać, ale dupy nie urywa i króluje ciemność. Swoją drogą to dziwne.

lampa-led-enduro-custom-test-hioktanowy.com (2)

W każdym razie produkt od #ENDUROCUSTOM pozostaje ze mną na dlużej (choć sezon dopiero się zacząłem to w tym kontekście czekamy na jesień), także będę mial jeszcze troche czasu, by coś wymyślić i ukazać Wam siłę 5500 lm.

lampa-led-enduro-custom-test-hioktanowy.com- (1)

Aaa, na koniec dwa słowa o montażu. Plug&play i jakieś 15 minut roboty. Lampa jest trochę wieksza niż oryginal i trzeba troszkę ponaciągac plastik żeby wkręcić śruby, jednak jest to do ogarnięcia.

lampa-led-enduro-custom-test-hioktanowy.com- (2)

WAŻNE. Jeśli jesteś maniakiem odchudzania motocykla, to nie będziesz pocieszony. Lampa jest wyraźnie cięższa od plastikowej serii, co postaram się dokładnie zważyć do pełnego testu.

_
HI

Reklamy